01.

Facebook reklama

Inzerujte tam, kde jsou Vaši zákazníci. Ti jsou dnes na sociálních sítích. Nejnavštěvovanější sociální sítí na světě je Facebook. Pomůžeme Vám s reklamou na této platformě, kde dokážeme přesně zacílit, jak již na Vaše stávající zákazníky, tak na nové potenciální zákazníky. Získáte tak více zákazníků.

Výhodou Facebook reklamy je její přesné cílení na uživatele.  Lze cílit pomocí bydliště, věku, pohlaví, vzdělání, pracoviště, klíčových slov nebo pomocí zájmů. Tento typ inzerce je vhodný v případě, pokud chcete získat nové zákazníky či oslovit Vaše stávající.

Facebook-reklama
marketing-socialnich-sti

02.

Správa sociálních sítí

Sociální sítě se za posledních 10 let staly pevnou součástí našich životů a my na sítích trávíme, čím dál tím více času. Doba se s příchodem sociálních sítí změnila a kdo s nimi nepracuje, přichází o potenciální zákazníky.

Pomocí správně nastavené strategie, lze díky sociálním sítím zvýšit povědomí o Vašem podnikání, komunikovat a budovat vztahy se zákazníky, zvýšit návštěvnost Vašeho webu, šířit aktuality o Vašem podnikání nebo díky sociálním sítím lze prokázat Vaši expertízu a stát se tak známým odborníkem v oboru.

Nastavíme Vám strategii a postaráme se o Vaše sociální sítě. Vy se tak můžete soustředit na Vaše podnikání a my na to, co umíme.

03.

Tvorba obsahu

Obsah je král. Můžete mít krásně vypadající web nebo sociální sítě, ale pokud tam nemáte kvalitní obsah, zákazníka nezaujmete. Kvalitní obsah upřednostňují jak uživatelé internetu, tak hlavně vyhledávače. Váš obsah se tak bude objevovat výše ve výsledcích vyhledávání a Vaše podnikání nalezne více lidí, budete tedy lépe dohledatelní. Dále tvorba kvalitního obsahu pomáhá oslovit nové zákazníky, podpořit prodej nebo zvýšit povědomí o Vašem podnikání.

Postaráme se, aby Váš obsah byl kvalitní, reprezentativní a zaujal Vaše zákazníky. Vytváříme obsah pro web a sociální sítě – fotografie, video, infografika, podcast, blog.

tvorba-obsahu
tvorba-webu

04.

Tvorba webu

Víte, kdo je nejlepší zaměstnanec? Firemní web, ten prodává 24 hodin 7 dní v týdnu.

Žijeme v době digitální, kdo dnes podniká a nemá web, jako by nebyl. Web slouží jako digitální vizitka Vašeho podnikání, kde zákazníci mohou najít veškeré informace o Vašem podnikání, nabízených produktech či službách. Mít web Vám pomáhá být vidět, být dohledatelný, být profesionálnější, budovat značku a získat nové zákazníky.

Ve Strivu tvoříme weby prostřednictvím nejpopulárnějšího redakčního systému WordPress, díky kterému jsme schopni pro Vás vytvořit krásný, funkční web, který bude perfektní digitální vizitkou Vašeho podnikání.

05.

Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače (zkráceně SEO) je soubor metod, které mají za cíl, aby se určená internetová stránka zobrazovala na předních místech vyhledávačů. Čím výše budete ve výsledcích vyhledávání, tím větší bude návštěvnost Vašeho webu a tím spíše získáte více zákazníků, kteří u Vás nakoupí.

Zobrazení Vašeho webu ovlivňuje mnoho faktorů, například struktura webu, klíčová slova, kvalita obsahu a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám, s algoritmy vyhledáváčů se popereme, abyste získali lepší výsledky ve vyhledávání a Vaši zákazníci Vás jednoduše našli.

seo-dohledatelnost
konzultace-poradenstvi

06.

Konzultace a poradenství

V neposlední řadě poskytujeme konzultace a poradenství z oblasti marketingu, rádi Vám poradíme a pomůžeme s řešením Vašich problémů.

Neustále se v marketingu a podnikání vzděláváme, sledujeme nejnovější trendy a zkoušíme, co v praxi funguje a nefunguje. Pomůžeme Vám s nastavením marketingové strategie, přineseme nový, nezávislý a odborný pohled na Vaše podnikání a podělíme se s Vámi o naše znalosti a dovednosti. Učíme se, abychom rostli. Naší filozofií je růst, stejně jako chceme růst MY, chceme abyste rostly VY.