Tohle je STRIVO

Pomáháme firmám a podnikatelům růst

Ivo-stranik-Strivo

O mně (O nás) 

Jmenuji se Ivo Stráník a rozhodl jsem se podnikat v oblasti digitálního marketingu. Marketingu a podnikání se věnuji od roku 2017, kdy jsem sbíral zkušenosti, učil se od starších a zkušenějších, přečetl jsem mnoho knih, vyzkoušel jsem si, co v praxi funguje a nefunguje a od té doby se marketing stal mojí vášní.

Nyní nabízím své služby firmám a podnikatelům, kterým pomáhám využít sílu digitálního marketingu k tomu, aby získali více zákazníků, vydělali více peněz a zvýšili povědomí o svém podnikání. Proto vzniklo STRIVO. Strivo nejsem pouze já, ale tým lidí, kteří za mnou stojí a já stojím za nimi.

Co děláme?

Nabízíme služby z oblasti digitálního marketingu. Dokážeme se postarat o veškerý Váš marketing na sociálních sítí, o tvorbu webu, o tvorbu obsahu pro Váš web nebo sociální sítě, dále Vám pomůžeme s optimalizací pro vyhledávače (SEO), aby Váš web a obsah byl dobře dohledatelný a v neposlední řadě poskytujeme konzultace a poradenství z oblasti marketingu, rádi Vám poradíme a nalezneme nejlepší řešení pro Vaše podnikání.

Proč to děláme?

STRIVO vzniklo za účelem pomáhat firmám a podnikatelům růst. Růst je naší hlavní filozofií, kterou se řídíme. Život je růst, kdo neroste, ten umírá. Cílem je se každý den zlepšovat a učit se novým věcem, být neustále progresivní a chtít víc.  Růst je zaznamenán i v našem logu. Logo představuje Fénixe – bájného ptáka, který je symbolem růstu, transformace, nových začátků a změny k lepšímu a silnějšímu.

Stejně jako chceme růst MY, chceme abyste rostli VY.

Pro koho to děláme? 

Našimi klienty jsou firmy a podnikatelé. Vaše podnikání znáte vy nejlépe, my známe nejlépe online prostředí, ve kterém Vám rádi pomůžeme, tak abyste získali více zákazníků, vydělali více peněz a zvýšili povědomí o Vašem podnikání. Pomůžeme Vám růst.